Nuh Grubu Çalışanları ve Aileleri Piknikte Buluştu

Olağan Genel Kurul Toplantısı Tarihi
23 Mart 2012
Nuh Çimento Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
27 Nisan 2012

Nuh Grubu, bünyesinde bulunan Nuh Çimento, Nuh Beton, Nuh Yapı, Nuh Enerji ve Çimnak şirketlerinde çalışan personeline ve ailelerine piknik düzenledi.

Nuh Çimento Fabrika Direktörü Mehmet Hayrettin ŞENER, İnsan Kaynakları Koordinatörü Muharrem GÖKGÖZ, Sosyal İşler Şefi Zafer AKMAN ve ÇİMSE-İŞ Hereke Şube Başkanı İlhami YILDIRIM’ın ev sahipliğini yaptığı piknik organizasyonu Maşukiye Cevizdibinde yaklaşık bin üçyüz kişinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Nuh Grubu çalışanlarının ve ailelerinin katılımı ile gerçekleştirilen piknikte ailelere, sabah kahvaltı, öğlen yemek, ilerleyen saatlerde dondurma, sandviç, gün boyunca sıcak, soğuk içecekler ve pikniğe katılan tüm çocuklara pamuk şekeri ikram edildi.
Gün boyunca süren piknikte ailelerin güzel ve hoş bir vakit geçirmeleri için canlı müzik, oyunlar ve yarışmalar düzenlendi. Yetişkinler için, voleybol, halat çekme, sandalye kapma, kovaya su doldurma, şarkı söyleme, balon patlatma, çuval yarışmaları ile sürpriz birçok oyunlar oynanırken,  çocuklar için şişme oyun parkları, masa buz hokeyi, yüz boyama, resim yapma, palyaçolar ve her yaş grubuna uygun oyunlar oynandı. Pikniğe katılan tüm çocuklara oyuncak ve yarışmalarda başarılı olanlara çeşitli hediyeler verildi.
Pikniğin en güzel ve beklenen anı ise yapılan çekiliş oldu. Pikniğe katılan tüm aileleri kapsayan çekilişte kazananlara çeşitli hediyeler edildi. Doğa ile iç içe olan mekân da düzenlenen yarışmalar ve oyunlarla iş yaşamının yorgunluğunu ve stresini üzerinden atan aileler, güzel ve eğlenceli bir hafta sonu geçirdiler.